PECRON E3600LFP Bärbar kraftstation 3600W 3072Wh
av PECRON
Rea
Meddela mig när jag är tillbaka i lager
Varför oss?
  • Fri frakt i hela Danmark. Inga extra avgifter. Någonsin.
  • 14 dagars enkel returrätt. Om du inte är nöjd med din produkt tar vi tillbaka den utan frågor.
  • Utmärkt betjäning. Vi är stolta över den bästa servicen överallt.
  • Den största leverantören av husbilsmoduler i Danmark.
Specifikationer
Modell E3600LFP
Nominell effekt 3600W
Toppeffekt 7000W
Kapacitet 3072Wh
Utgångsvolt 100V~120V ren sinusvåg
Dimensionera L44,5 x B30,5 x H33,8 cm
Batterityp LiFePo4
Vikt 36 kg
DC-utgång 30A (12V)
Solenergiingång DC5521: Spänningsförsörjning 12V~30V / 150W Max / 7A Max
2*XT60-M: Spänningsförsörjning 32V~150V / 1200W Max / 20A Max
Bilingång 12VDC-30VDC/150W Max/7A Max
AC-ingång 100V~120V/3200W/30A; 1800W/15A
Laddningstid 1,3 timmar - 30A AC-kabel / 2 timmar - 15A AC-kabel
Smart app APP-kontroll.
Wifi-anslutning Wifi-fjärrkontroll / Bluetooth-kontroll
Laddningstemperatur 0°C~45°C / 32°F-113°F
Utloppstemperatur -20°C~45°C / -4°F-113°F
Beskrivelse
Specifikationer
Modell E3600LFP
Nominell effekt 3600W
Toppeffekt 7000W
Kapacitet 3072Wh
Batterityp LiFePo4
Vikt 36 kg
DC-utgång 30A (12V)
Smart app APP-kontroll.
Levering
Alle varer på hjemmesiden er Bestillingsvarer, og bliver bestilt fra ekstern leverandør.
Læs mere om levering Her.
Leveringstid på Campervan moduler:
Hvorfor købe fra os
  • Gratis fragt i hele Danmark. Ingen ekstra gebyrer. Nogensinde.
  • Prismatchgaranti. De bedste priser online er garanteret.
  • Fremragende service. Vi er stolte af den bedste service, hvor som helst.
FAQ
Hop ind og se alle ofte stillede spørgsmål på FAQ siden.
Tryk HER
Beskrivelse
Modell E3600LFP
Nominell effekt 3600W
Toppeffekt 7000W
DC-utgång 30A (12V)